Bmw Servisi Kaporta Boya

Bmw aracınızda, Bmw araçlarınızın her türlü tamir servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Bmw aracınızda, Bmw araçlarınızın her türlü hasar ve kaporta servisi orijinal yedek parça ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretici firma standartlarında yapılmaktadır.
 

Bmw – Boya Servisi

Bmw aracınızda, Bmw araçlarınızın tüm elektronik donanımındaki arıza kayıtları, test cihazı yardımıyla tespit edilip ekonomik ve doğru onarım yapılması sağlanır.

Bmw aracınızda, araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarlarını renk bilgisayarı yardımı ile herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm opak ve metalik renklerde fırın boya ile giderilir. Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minumum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar. Servisimiz bünyesinde bulunan uzman personelimiz ve teknik donanım ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.
 

Bmw – Boya Koruma Servisi

Otomobilinizin Görüntüsünü Tazeleyin.

  • Zamanla otomobillerin boya yüzeyindeki oluşmuş matlaşmış ve donuklaşmış görüntüyü ortadan kaldırmak için uygulanan Boya Koruma Sistemini sizlere sunmaktayız. Bmw aracınız boya korumasıyla daha parlak daha göz alıcı olacaktır. 
  • Bmw - Boya Koruma Servisi işlemlerinin ilk aşamasında otomobilin dış yüzeyi özel temizleyici maddelerle yıkanıp, yüzeye yapışan atık maddeler temizlenecektir. Daha sonra boya yüzeyindeki matlaşmış ve yıkama hatalarından doğan yüzeysel çizgiler özel bir makina ile özel parlatıcı madde kullanılarak giderilecektir.
  • Bmw - Boya Koruma Servisi işleminin ikinci aşamasında boya yüzeyi, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna gelir.
  • Bmw - Boya Koruma Servisi işleminin üçüncü aşamasında ise boya yüzeyi özel bir koruyucu madde ile kaplanır. Bu madde, güneşin zararlı ışınlarını bloke ederek boyanın solmasını ve sararmasını önleyen ultraviyole filtreleri içermektedir.
  • Bmw - Boya Koruma Servisi, kışın boyaya zarar veren çamur, tuz ve diğer minarellerden, hava kirliliğinin içerdiği zarar verici etkilerden ve en önemlisi asit yağmurlarının oluşturduğu kalıcı tahribattan korur.
  • Bmw - Boya Koruma Servisi sayesinde pasta-cila gereksinimi tamamen ortadan kalkar.

 

Yol Tarifi Whatsapp Bizi arayın